Ballainviliers

Afficher l'image d'origine
10 máj 2015
 
Po Champlan, kde sme boli koncom októbra 2014, sme sa opäť vrátili do terénu so združením Intermédes a s Laurentom a jeho priateľmi, ktorým sa koncepcia Akana me úžasne zapáčila a chceli využiť každú príležitosť na repete. 

Nezdráhali sme sa, ochotne sme súhlasili a po tradičnom pohostení v ich komunitnej záhrade sme sa tentokrá vybrali do Ballainviliers. 

 

Velikánsky priemyselný hangár, stovka - dve, rumunských Rómov, ktorí si užívali svoje nedeľné odpoludnie, triedili haldy obnoseného šatstva, občas to pri tom zaiskrilo, ale vcelku - pohoda. 
sprievodcu nám robil miestny koordinátor, Nikolae, ktorého sme už poznali zo Champlan
 
Do toho sme vhupli my, niektorí sa nenechali vyrušovať, triedili ďalej, druhí sa zase ochotne zapojili do tradičného zháňania predlžovačky a úpravy akého-takého scénického priestoru. Nakoniec všetko prebehlo nadmieru dobre, objavil sa aj miestny zabávač, mierne podgurážený, z ktorého sme ihneď, ako vždy, spravili nášho solistu a hviezdu predstavenia, medzi tým sme stíhali za pochodu kriesiť Kristínu ktorej prišlo nevoľno z nadmernej horúčavy a dokončiť všetko všeobecnou diskotékou po ktorej nás pohostil jeden z domácich, z ktorého sa vykľul podnikateľ v stavebníctve, mal firmu s 20 robotníkmi a bol nadšený našim predstavením, konečne sa Rómovia ukážu aj v dobrom svetle...
 
Ako ináč - na to sme tu :)
 
AKANA ME !
 
 

Fotogaléria: Ballainviliers Akana me

Fotogaléria: Ballainviliers február 2016

Fotogaléria: Ballainviliers marec 2016

Ballainviliers leto 2016