Iveta

 
Iveta/Miss je pracovný názov 8 - dielneho seriálu TV JOJ, natáčanie ktorého sa ešte len rozbieha. 
1 júla sme strávili celý deň v Skalici, a tvorili sme kulisu rôznym scénam spätých s pasážou viažucou sa k účasti hlavnej protagonistky na Miss Roma. Príbeh je zaujimavý, hlavná postava sympatická a režisér a jeho asistent sú zjavne zdatní harcovníci filmového umenia. Všetko čo treba k úspechu, ktorý, dúfajme, sa aj dostaví. Ale najprv to treba natočiť, a do jesene je zjavne čo robiť. My sme prispeli našou miniatúrnou troškou, a bolo to príjemné, aj keď ako vždy pri filme, náročné podujatie. Filmovému štábu prajeme veľa úspechov a tešíme sa na výsledok.
 
 

Seriál Iveta už čoskoro na JOJke: Vychutnajte si exkluzívnu upútavku a pozrite si prvé zábery!

Televízia JOJ niekoľko týždňov usilovne pracovala na príprave nového seriálu o mladom dievčati menom Iveta. Tá sa vydá za svojim snom stať sa modelkou a na tejto ceste ju toho stretne naozaj mnoho. Tešiť sa tak môžete na trefný humor, hviezdne herecké obsadenie a príbeh, aký tu ešte nebol. Pozrite si prvé zábery z nového seriálu!
Originálny seriál Iveta budete môcť sledovať už 8. januára 2023 o 20:35 na JOJke!

V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstaví Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta má milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárni fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavia Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál režíroval famózny Jan Hřebejk. 

Seriál bude mať osem častí, počas ktorých toho uvidíte naozaj dosť. „Pôvodná slovenská miniséria Iveta s humorom no bez príkras obnažuje medziľudské vzťahy či predsudky, ktoré nás obklopujú, a s nadhľadom poukazuje na viaceré sociálne problémy, ktoré sú v bežnom živote tabu. Stoja za ňou hviezdne mená na čele s oceňovaným režisérom legendárnych Pelíšok, Janom Hřebejkom, a scenáristom Petrom Kolečkom, ktorý po minisérii Most! napísal autentický seriál aj zo slovenského prostredia,“ uviedol na sociálnej sieti generálny riaditeľ televízie JOJ, Marcel Grega

Nenechajte si ujsť nový komediálny seriál Iveta už 8. januára o 20:35 na JOJke!

V nedeľu 8 januára, o 20h30, štartuje na TV JOJ, nový seriál "Iveta" s Alžbetou Ferencovou.  Réžia : Jan Hřebejk, scénar : Peter Kolečko. Seriál má 8 dielov, a v jednom z nich sa mihneme aj my, keďže sme mali tú česť zúčastniť sa nakrúcania v lete 2021. Natáčanie bolo príjemné, ľudia z filmového štábu milí a prívetiví, herci sympatickí, skromní a priateľskí. Tešíme sa prekvapenie na obrazovke a seriálu ako i jeho protagonistom prajeme zaslúžený úspech.
 
 
 

Iveta trhá rekordy.

Predbehla aj 

legendárny 

slovenský seriál

 

TV Joj sa debut s novým seriálom mimoriadne vydaril.

TV Joj mala v nedeľu premiéru so seriálom Iveta, ktorej prvú časť si pozrelo v priemere 799-tisíc divákov, informuje Mediaboom. Seriál sa stal jedným z najviac sledovaných programov v histórii televízie. 

 

3 marec 2024

Keď nám zavolala produkcia zo seriálu Iveta, že potrebujú dvoch "drsňákov" z osady, tak sme neváhali ani sekundu a hneď sme im poslali našich tanečníkov Vladka a Dominika. Ulohy sa zhostili na výbornú, veď oni naozaj tými "drsňákmi" aj sú ! :)  Taktiež si v seriáli zahrá aj Marcela. A tá je tiež tak trochu naša :)  Pokračovanie Ivety začína dnes večer na JOJ-ke, účinkovali sme v prvej časti, a sme radi že budeme aj v druhej. Seriálu prajeme veľa úspechov a pozdravujeme všetkých zúčastnených.